Istnieje wiele portali internetowych typu booking, tripadvisor, airbnb czy vrbo,  oferujących noclegi w różnej cenie, od bardzo drogich, w renomowanych hotelach do tych tanich, gdzie zdarza się, że pokój jest wielkości łóżka z wąskim przejściem, za drzwiami niezaciekowa okolica, różni dziwni bywalcy w sąsiednich pokojach, wspólne łazienki wątpliwej czystości, hałasy, imprezy, itp.  Często podróżuję po Polsce i czasem też po świecie i korzystałem w swoim życiu z różnych miejsc noclegowych, od tych z wyższej półki - podróżując biznesowo np. do Jokohamy, do tanich moteli, korzystając podczas traperskich wypraw np. do Las Vegas. Mam duży przegląd różnych form zakwaterowania i dlatego wpadłem na pomysł stworzenia Noclegów w Płocku w dobrej jakości za nieduże pieniądze.
Podróżując do innych miast i poszukując noclegu, przede wszystkim chcę, żeby mój hotel był w bezpiecznej dzielnicy. Chcę mieć możliwość wyjścia na zewnątrz nawet w nocy bez ryzyka bycia napadniętym. Ważne jest, żeby było czysto. Musi być czysta łazienka, podłogi, pościele, ręczniki. Chcę mieć sporo miejsca w lokalu, najlepiej, żeby sypialnia była oddzielona od części dziennej. I dobrze byłoby, żeby cena była przystępna.
Jeżeli wejdziecie Państwo na portale rezerwacyjne, wpisując "nocleg w płocku", "hotel Płock" itp. wyświetli się Państwu długa lista, ponad 100 pozycji miejsc noclegowych. Co tu wybrać? Jeżeli mamy sporo gotówki, może lepiej wykupić hotel za kilkaset złotych? W Płocku jest kilka niezłych hoteli np. Starzyński, Tumski, Herman czy Pod Strzechą. Jeżeli ktoś lubi klimat hotelowy, śniadania hotelowe i ma większy budżet wyjazdowy, dla niego jest to dobre rozwiązanie. Niektórzy wyjeżdżają grupą  lub rodziną czteroosobową i  dysponują mniejszą gotówką, np. 45-50 zł za dobę za osobę. Na portalach turystycznych można znaleźć w Płocku wiele pokoi 2 osobowych za cenę 90-100 złotych za pokój. Czy obiekt będzie w bezpieczniej dzielnicy? Czy będzie tam czysto? Jakiej wielkości będzie pokój? Na to wszystko musicie Państwo zwracać uwagę wybierając obiekt noclegowy - hotel, motel, kwaterę prywatną, pensjonat.
Wspomniałem wcześniej, że podróżowałem sporo i korzystałem z miejsc noclegowych. Zupełnie przypadkowo raz zarezerwowałem tzw. apartament, czyli mieszkanie przeznaczone na wynajem krótkoterminowy i od tego czasu zawsze korzystałem z tej formy zamieszkania, gdyż jest dużo miejsca, jest kuchnia i prywatna łazienka. Jakość wykończenia i stan mieszkań oczywiście jest różny ale z reguły Gospodarze dbają o swoje obiekty.
Stąd też był pomysł na biznes. W Płocku jest niewiele tzw. apartamentów a jak są, to zwykle są zlokalizowane w nieciekawych miejscach. Osoba przyjeżdzająca do Płocka z innego miasta nie wie czy wynajmując mieszkanie na starówce, nie będą musiała przejść przez ciemną bramę z nieciekawym sąsiedztwem lub pod klatką do bloku będzie zbierać się lokalna hałaśliwa i agresywna młodzież.
Mając powyższe na uwadze, na wynajem wybrałem lokale położone w bezpiecznych miejscach. Apartament Jasny zlokalizowany jest w bloku, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych, teren jest ogrodzony i monitorowany, klatki schodowe jasne i sąsiedztwo spokojne. Apartament w Centrum mieści się w bloku w centrum miasta i jednocześnie w spokojnej uliczce. Co najważniejsze - wejście jest niezależne, tj. bezpośrednio z ulicy. Nie trzeba przechodzić przez klatkę schodową, co Klienci sobie bardzo chwalą. Trzeci obiekt, Apartament Przy Parku, jak nazwa wskazuje jest przy parku osiedlowym w spokojnej dzielnicy miasta Płocka. Podobnie jak w Apartamencie Centrum, wejście jest niezależne. Obiekt mieści się w pawilonie handlowym, gdzie na piętrze jest nasz Salon Masażu i Rehabilitacji i Gabinet Lekarza Medycyny Pracy. Obok na piętrze  jest gabinet kosmetyczny i fryzjerski. Na parterze w pawilonie jest również placówka banku PKO BP, Stomatolog, bar Pyszne.pl, i sklepik osiedlowy.
Wykańczając moje obiekty postawiłem na jakość i konieczność utrzymania należytej czystości. Najważniejsze są łazienki. jak najmniej zakamarków co pozawala dokładnie doczyścić i wydezynfekować powierzchnie. Kuchnia czy aneks kuchenny musi być wyposażony w naczynia, sztućce, garnki, patelnię, płytę grzewczą lub mikrofalę. Musi być lodówka i telewizor. W dwóch obiektach oprócz telewizora mam również rzutnik na ścianę. Klientom podoba się, że telewizję mogą przełączyć na rzutnik i poczuć sie jak w kinie. W poszczególnych zakładkach są zdjęcia, filmy i lokalizacje na mapach poszczególnych obiektów. Zapraszam serdecznie.

GDZIE NOCOWAĆ W PŁOCKU?
Mapa strony
KONTAKT
tel: 601 149 328
APARTAMENT   W PŁOCKU - NOCLEGI
 
 
APARTAMENT STARE MIASTO NOCLEGI PŁOCK
APARTAMENT LOTNIKÓW NOCLEGI PŁOCK